Zwycięstwo Orlików z Unią Wąbrzeźno 4:1!

Zawodnikom z drużyny Orlik KS „Piłkarz” Golub-Dobrzyń oraz trenerowi Tomaszowi Niemirze należą się gratulacje. Ostatni mecz wyjazdowy z Unią Wąbrzeźno, który odbył się 7 maja 2016 roku, drużyna Orlik KS „Piłkarz” G-D wygrała 4:1! Jak przebiegał mecz?

Pierwsze minuty spotkania to wyrównana walka obu drużyn na boisku. W 10. minucie spotkania, po ładnej akcji, zespół KS „Piłkarz” Golub-Dobrzyń zdobył bramkę, wychodząc na prowadzenie z wynikiem 1:0. Po bramce Adama Lewickiego, 2 minuty przed końcem pierwszej połowy, chłopcy z Golubia-Dobrzynia prowadzili już 2:0.

Na początku drugiej połowy Gospodarze zdołali zdobyć bramkę kontaktową, jednak drużyna „Piłkarza” nie dała za wygraną, umieszczając piłkę w bramce jeszcze 2 razy. Mecz zakończył się tym samym tryumfem Orlików, którzy wygrali z Unią Wąbrzeźno 4:1. Wielkie gratulacje!