Zwycięstwo Młodzików w Jabłonowie Pomorskim 1:0

Miniony weekend oprócz pięknej pogody przyniósł również zwycięstwo Młodzików i trenera Kamila Kuczkowskiego. Mecz wyjazdowy rozegrany 7 maja 2016 r. z LKS Naprzód Jabłonowo Pomorskie zakończył się wynikiem 1:0 na korzyść KS „Piłkarz” Golub-Dobrzyń! Gratulacje dla zawodników! :)

Całe spotkanie to wyraźna przewaga „Piłkarza” - chłopcy doskonale radzili sobie na boisku Gospodarzy. Częściej atakowali bramkę przeciwnika, dyktując warunki gry. Zwycięski strzał w pierwszej minucie drugiej połowy wykonał Szymon Zgardowski, który otrzymał podanie od Szymona Behlke – gratulujemy i dziękujemy. :)

Skład meczu: Zgardowski Antoni, Kowalczyk Szymon, Czajkowski Kacper, Rutkowski Kornel, Czajkowski Kamil, Kantorski Mikołaj, Marcel Stanicki, Rzepecki Filip, Krebel Jakub, Wiśniewski Jacek, Wiśniewski Jakub, Zgardowski Szymon, Behlke Szymon, Natkowski Oliwier