Remis Orlików z Gol I Brodnica

W sobotę 23 kwietnia 2016 r. Orlicy rozegrali swój 4 mecz wiosennej kolejki ligowej. Tym razem zagraliśmy wyjazdowe spotkanie z drużyną Gol I Brodnica - zwycięzcą „naszej grupy” jesiennej. Mecz zakończył się wynikiem 3:3.

Początek spotkania należał do Gospodarzy i to oni zdobyli dwie pierwsze bramki. Drużyna „Piłkarza” nie poddała się i po bramce Michała Zgardowskiego zdobyła bramkę kontaktową. Okres dobrej gry naszej drużyny przyniósł kolejną bramkę i po pierwszej połowie schodziliśmy do szatni z wynikiem 2:2.

Druga połowa meczu była bardzo wyrównana, każda z drużyn miała dużo okazji do zdobycia bramek. Pierwsi strzelili zawodnicy z Brodnicy, jednak ponownie drużyna z Golubia - Dobrzynia nie poddała się i po pięknej bramce Mateusza Pipczyńskiego zakończyła mecz z wynikiem 3:3.