Ważne mecze Młodzików przed nami!

Dzisiaj i jutro obie nasze drużyny Młodzików mogą zapewnić sobie 1. miejsce w rozgrywkach ligowych i udział w barażu o awans do II Ligi Wojewódzkiej.

Młodzicy 2008 już dzisiaj zmierzą się na własnym boisku z drużyną Sparty Brodnica. Wygrana naszego zespołu gwarantuje 1. miejsce i udział w barażu. Remis lub porażka powoduje, że podopieczni trenera Niemiry będą musieli oglądać się na wynik Olimpii Grudziądz, która goni nasządrużynę. Zapowiada się mecz pełen emocji. Zapraszamy kibiców na stadion, start meczu o godzinie 16.30!

Teoretycznie łatwiejsze zadanie czeka Młodzików 2007. Podopieczni trenera Nowatkowskiego mają sporą przewagę w tabeli nad rywalami i już remis, z zajmującym ostatnie miejsce Flisakiem Złotoria, daje zespołowi 1.miejsce, i udział w barażu. Życie pokazało jednak, że nie wolno lekceważyć żadnego przeciwnika, a młoda drużyna Flisaka na pewno się nie podda. Nasza drużyna udaje się więc na mecz do Złotorii w bojowych nastrojach. Początek meczu w sobotę o godzinie 10.30. Trzymajcie kciuki!