Zaległości z ostatniego ligowego weekendu!

Jesteśmy wam winni relacje z meczy naszych 2 drużyn Młodzików, które w ostatni weekend rozegrały kolejne udane ligowe spotkania.

Młodzicy z rocznika 2008 zmierzyli się na wyjeździe z drużyną Stal Grudziądz. Podopieczni trenera Niemiry dominowali przez cale spotkanie i odnieśli przekonywujące zwycięstwo 10 do 0. Dzięki wygranej Młodzicy 2008 z 18 pkt są liderami ligowej tabeli na 1. kolejkę przed końcem rozgrywek. W 7 meczach zanotowali 6 zwycięstw i ponieśli 1 porażkę, a do wygrania ligi został ostatni krok, mecz u siebie ze Spartą Brodnica.
Z kolei Młodzicy z rocznika 2007 zgrali na własnym boisku ważny mecz z trudnym rywalem, jakim jest zespół Włókniarza Toruń, który walczył na całego, mając jeszcze matematyczne szanse na wyprzedzenie naszej drużyny w ligowej tabeli. Podopieczni trenera Nowatkowskiego przystępowali do meczu w osłabionym składzie, co miało odzwierciedlenie na przebieg meczu. Naszemu zespołowi gra nie do końca się układała, ale po wyrównanym i pełnym emocji meczu to KS Piłkarz zwyciężył 2 do 1. Na 3 kolejki przed końcem rozgrywek Młodzicy 2007 są niepokonani i z kompletem 21 pkt zajmują fotel lidera. Wygrana bądź remis w najbliższym meczu zapewni 1. miejsce na koniec rozgrywek.