Młodzicy 2008 wytrzymali presję!

W miniony piątek drużyna Młodzików z rocznika 2008 podejmowała na własnym boisku drużynę Sparty Brodnica. Dla gości był to zwyczajny kolejny mecz, a na zawodnikach naszego klubu ciążyła presja, ponieważ, odnosząc zwycięstwo, zapewniali sobie 1. miejsce i udział w barażu o awans do ligi wojewódzkiej. Podopieczni trenera Niemiry źle weszli w mecz, widać było stres i nerwowość w poczynaniach na boisku, co spowodowało dominację drużyny z Brodnicy. Goście stwarzali wiele groźnych sytuacji i objęli prowadzenie 1 do 0. Wynik do przerwy nie uległ zmianie. Rozmowa z trenerem w przerwie oraz świetny doping kibiców bardzo dobrze podziałały na młodych piłkarzy i w drugiej połowie KS Piłkarz przejął kontrolę na boisku, zdominował rywala i, po golach Nikodema Dąbrowskiego, Bartosza Witkowskiego, Michała Olczaka oraz Mikołaja Szymańskiego, pokonał Spartę 4 do 1, zapewniając sobie tytuł Mistrza III Ligi Młodzików. Drużyna czeka teraz na rozstrzygnięcia w 2. grupie i wyłonienie rywala w meczu barażowym. Gratulacje dla trenera oraz zawodników!