Młodzicy 2007 z Mistrzostwem!

Drużyna Młodzików z rocznika 2007 w weekend grała na wyjeździe z Flisakiem Złotoria. Remis z niżej notowanym przeciwnikiem dawał naszej drużynie 1. miejsce i udział w barażu o awans do Ligi Wojewódzkiej. Podopieczni trenera Nowatkowskiego nie zlekceważyli przeciwników i okazali im szacunek, grając od początku na 100% swoich możliwości. Mimo absencji kilku ważnych zawodników, KS Piłkarz zdominował mecz, rzadko pozwalając przeciwnikom wejść na swoją połowę. Ostatecznie nasza drużyna wygrała 10 do 0 a bramki strzelali Kacper Kowalski x 3, Szymon Świderski x 2, Łukasz Piotrowski x2, Wiktoria Ratyńska, Kacper Waszewski oraz Jakub Beyger. Tą wygraną Młodzicy zostali Mistrzami III Ligi po raz 2 z rzędu. Wielkie brawa dla trenera i zawodników!