Turniej Orlików w Zbicznie - sprawozdanie i forotelacja

W sobotę grupa Orlików Kamila Nowatkowskiego wzięła udział w 2 turnieju ligowym. Turniej rozegrano w Zbicznie, gdzie gościła nas drużyna LZS Zbiczno. Zawodnicy po zeszłotygodniowym debiucie tym razem byli nastawieni do meczu dużo spokojniej i okazali większe zaangażowanie oraz to, że nie boją się przeciwnika.

Przygotowane zostały 2 boiska, na których można było rozgrywać 2 mecze równocześnie. Mimo porażek we wszystkich meczach gra wyglądała już dużo lepiej, a zawodnicy walczyli ze wszystkimi jak równy z równym. Bramki dla KS "Piłkarz" Golub-Dobrzyń strzelili Maciej Quaium i Szymon Świderski, którzy zasłużyli na szczególne brawa, ponieważ wyraźnie wyróżniali się w naszym zespole.

Młodzi piłkarze ciężko trenują i z meczu na mecz chcą być coraz lepsi, aby w następnym turnieju, który rozegrają na własnym boisku pokazać się z jak najlepszej strony.