Wygrana Młodzików z Legią Chełmżą!

Kolejny raz Grupa Młodzików KS "Piłkarz" Golub-Dobrzyń wraz z trenerem Kamilem Kuczkowskim świętuje zwycięstwo! :) Tym razem 17 września nasza drużyna pokonała na wyjazdowym meczu Legię Chełmżę, kończąc spotkanie z wynikiem 5:2! Wielkie gratulacje dla całej drużyny! :)

Młodzicy KS "Piłkarz" G-D pokazali na boisku na co ich stać, prowadząc grę i kontrolując większość akcji podczas spotkania. Na prowadzenie udało się wyjść w 9. minucie, po strzale "z główki" Kamila Czajkowskiego. Wszyscy chłopcy zasługują na pochwałę - podczas meczu udało się zrealizować większość założeń przedmeczowych, które wraz z Kamilem Kuczkowskim drużyna trenowała w ciągu tygodnia. :)

Bramki: Czajkowski Kamil 1x, Tekliński Jakub 2x, Zgardowski Michał 1x, Kantorski Mikołaj 1x

Skład meczu: JAKUB ZIELIŃSKI, SZYMON BEHLKE, KACPER CZAJKOWSKI, KAMIL CZAJKOWSKI, MIKOŁAJ KANTORSKI, SZYMON KOWALCZYK, MARCEL STANICKI, JAKUB KREBELL, FILIP RZEPECKI, STANISŁAW OLCZAK, MATEUSZ PIPCZYŃSKI, MICHAŁ ZGARDOWSKI, JĘDRZEJ SADOWSKI, KACPER WIŚNIEWSKI, JAKUB TEKLIŃSKI, MICHAŁ KUSKOWSKI