Kto wybiera się na jutrzejszy mecz?

Za pasem już trzeci weekend października. Tydzień za tygodniem mijają, a nasi młodzi piłkarze ostro trenują! Tym razem na lokalnym boisku, Orlicy z Tomaszem Niemirą na czele, podejmować będą drużynę z klubu Ułani Grudziądz, a Młodzicy razem z Kamilem Kuczkowskim rozegrają mecz wyjazdowy z drużyną z klubu Gol Brodnica. Spotkania odbędą się 17 października.

Mecz Orlików KS Piłkarz Golub-Dobrzyń z klubem Ułani Grudziądz, rozegrany zostanie w sobotę na boisku przy ulicy Sportowej 8 w Golubiu-Dobrzyniu. Spotkanie rozpoczyna się o godzinie 13:00. Mamy nadzieję, że mecz rozegrany w ramach 7. kolejki Ligi Okręgowej Orlików Toruń, będzie równie udany co poprzednie! Zapraszamy wszystkich rodziców, znajomych i przyjaciół do aktywnego kibicowania już jutro. Dodajmy otuchy naszym młodym zawodnikom poprzez swoją obecność na boisku!

Dla chłopców z drużyny Młodzika KS Piłkarz G-D sobotni mecz będzie spotkaniem w ramach 10. kolejki Ligi Okręgowej Młodzików Toruń. Zawodnicy Piłkarza spotkają się z drużyną przeciwną na Stadionie Miejskim w Brodnicy o godzinie 10:00. Życzymy naszym piłkarzom wytrwałości - oby jutrzejszy dzień okazał się dla nich pomyślny!