Młodzicy i Orlicy znów górą! Relacja z sobotnich spotkań

Wyniki sobotnich spotkań cieszą nas wszystkich! :) Orlicy osiągnęli wynik 3:2 na meczu wyjazdowym w Grudziądzu, a spotkanie Młodzików KS Piłkarz Golub – Dobrzyń z drużyną Elana III Toruń, zakończyło się wynikiem 2:1 dla naszej drużyny. Jak przebiegały mecze rozegrane przez młodych piłkarzy 10 października 2015 roku?

Orlicy mieli przed sobą ciężkie wyzwanie – ich przeciwnik,Stal Grudziądz, po 5 kolejkach zajmował aż 3 miejsce w tabeli. Nie przeszkodziło to jednak młodym zawodnikom KS Piłkarz G-D rozegrać rewelacyjnego meczu. Pierwsza połowa to równa gra obu drużyn, jednak to „Piłkarz” otworzył wynik - po strzale Kacpra Klonowskiego piłka wpadła do bramki przeciwnika, ustalając tym samym wynik 1:0 dla naszej drużyny. Tuż przed końcem pierwszej połowy, po strzale z rzutu wolnego, Gospodarze wyrównali wynik. W drugiej połowie, zawodnicy z Golubia- Dobrzynia zaczęli przeważać, stwarzając wiele sytuacji bramkowych. Jedną z nich, po indywidualnej akcji, wykorzystał debiutujący w rozgrywkach ligowych Oliwier Kamiński. Chwilę później do bramki przeciwnika trafił Michał Zgardowski, zmieniając wynik na 3:1. Drużynie ze Stali Grudziądz udało się strzelić drugą bramkę i spotkanie zakończyło się wynikiem 3:2 dla „Piłkarza” Golub-Dobrzyń. Cieszy wygrana, ale jeszcze bardziej wysoki poziom minionego spotkania.:) Mecz ze Stalą Grudziądz był bardzo dobrą lekcją dla piłkarzy obu drużyn. Gratulujemy młodym zawodnikom i trenerowi Tomaszowi Niemirze!

Jak spisali się Młodzicy trenowani przez Kamila Kuczkowskiego? Mecz, rozegrany w ubiegłą sobotę, był spotkaniem 9 kolejki Ligi Okręgowej Młodzika Toruń. Nasi zawodnicy podejmowali na boisku w Golubiu-Dobrzyniu drużynę Elana III Toruń. Komu zawdzięczamy wynik meczu 2:1? Pierwszą bramkę dla KS Piłkarz strzelił Marcel Stanicki, drugą po pewnym strzale pod poprzeczkę rzutu karnego, Szymon Zgardowski. Młodzicy z „Piłkarza”, mieli jeszcze kilka dogodnych sytuacji, niestety nie udało się ich zamienić na bramki. Wszyscy chłopcy zagrali z zaangażowaniem i na dobrym poziomie, ale na szczególne wyróżnienie zasługuje postawa bramkarza Seweryna Foksińskiego i pomocnika Marcela Stanickiego. Cieszymy się z wyniku i dobrej passy podczas meczu!