Intensywny weekend Orlików 2011!
 28 sierpnia zawodnicy Orlika 2011 wybrali się na mecz towarzyski do Brodnicy. Nasi młodzi piłkarze zmierzyli się  z drużyną miejscowej Sparty. Mecz był bardzo dobrym widowiskiem zarówno Piłkarz jak i Sparta stwarzali sobie sporo sytuacji bramkowych, strzelając przy tym dużo goli. Trener Bączkowski za ten mecz wyróżnił wszystkich zawodników za ich postawę i zaangażowanie.
Następnego dnia  podopieczni Artura Bączkowskiego wybrali się na turniej Mustang Cup do Ostaszewa. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie piłkarskim. a wystąpiło w nim łącznie 12 drużyn. Nasza drużyna rozegrała 8 meczy, z których  wygrała 4. Na wyróżnienie zasługuje  bramkarza Marcela Karwaszewskiego, który doskonale grał nogami podczas wyprowadzania akcji od bramki oraz popisał się niesamowitym refleksem w sytuacjach sam na sam oraz  obrońcę Huberta Żuchowskiego, pomocników Jana Kusinskiego i Igora Bachorczyka oraz napastnika Franciszka Jabłońskiego.