Piłkarz Cup 2021!

W dniu wczorajszym w odbył się fantastyczny turniej Piłkarz CUP. W turnieju wzięły udział dzieci z roczników 2011 oraz 2014 łącznie 14 drużyn. Na obiektach OSiR gościliśmy drużyny Sparty Brodnica, Gola Brodnica, Mustanga Ostaszewo, Gola Chełmża, Unii Wąbrzeźno, MB10 Lipno oraz ŻAK SunCrew Zbiczno. Kibice zgromadzeni na trybunach mogli przy pięknej pogodzie obserwować świetnie grających i bawiących się młodych piłkarzy. Mimo, iż na boiskach było wiele emocji i walki do końca to podczas turnieju nie była prowadzona ewidencja wyników oraz klasyfikacja końcowa w obu kategoriach wiekowych. Wszystkie drużyny oraz zawodnicy otrzymali takie same nagrody. Organizatorzy, dodatkowo przygotowali wyróżnienia indywidualne dla najlepszych zawodników, strzelców oraz bramkarzy. Poza sportowymi emocjami dzieci miały okazję skorzystać z atrakcji dodatkowych. Podczas turnieju młodzi piłkarze oraz kibice mogli obejrzeć od środka radiowóz policyjny, wóz strażacki a także porozmawiać z Policjantami oraz Strażakami na temat ich codziennej pracy. Przez cały czas zawodnicy i kibice mogli korzystać z przygotowanego słodkiego poczęstunku, pysznych kanapek czy grila. Można więc powiedzieć, że na turnieju widzieliśmy nie tylko wysoki poziom sportowy ale również organizacyjny.

Nie możemy zatem zapomnieć o tych, dzięki którym turniej mógł być zorganizowany w tak fantastyczny sposób. Ogromne podziękowania należą się rodzicom za pomoc w organizacji, przygotowanie poczęstunków, sprawowanie opieki medycznej.

Bardzo dziękujemy OSiR w Golubiu-Dobrzyniu za udostępnienie boisk, Panu Damianowi Michalskiemu i Karczmie G-D za przygotowanie pysznej zupy dla zawodników.

Wielkie podziękowania kierujemy również do firmy Olkop Bis, głównemu sponsorowi turnieju za ufundowanie medali, pucharów oraz wspaniałych nagród rzeczowych.

Dziękujemy!