Orlicy 2012 gościli na Mustang Cup!

W minioną niedzielę drużyna Orlików 2012  udała się na turniej Mustang Cup do Łysomic. W fazie grupowej podopieczni trenerów Czajkowskiego i Lubieńskiego rozegrali  5 meczów nie doznając porażki. Młodzi piłkarze w kolejnej fazie rozegrali jeszcze trzy spotkania zajmując ostatecznie 3 miejsce w całym turnieju. Nasi zawodnicy mieli okazję zmierzyć się z  drużynami Gol Chełmża, Mustang Ostaszewo, Tucholanka Tuchola, Zdrój Ciechocinek, Chełmnianka Chełmno, Akademia Piłkarska Czernikowo, Młode Talenty Toruń, Start Toruń. Na wyróżnienie zasługuje gra Zuzanny Zakrzewskiej oraz Oskara Talkowskiego.