Charytatywny Turniej Mikołajkowy - mecz pokazowy Skrzatów

Charytatywny Turniej Mikołajkowy -  mecz pokazowy Skrzatów

W ubiegłą sobotę grupa Skrzatów wraz z trenerem Kamilem Kuczkowskim wzięła udział w Charytatywnym Turnieju Mikołajkowym, zorganizowanym przez OSiR w Golubiu-Dobrzyniu dla Łukasza i Moniki. Nasi młodzi zawodnicy pojawili się na boisku podczas przerwy w Turnieju, aby rozegrać pokazowe mecze. Spotkanie obfitowało w emocje - sobotni Turniej był dla Skrzatów pierwszym występem przed tak dużą widownią!

Członkowie grupy Skrzat podzieleni zostali na 3 zespoły i zagrali między sobą trójmecz. Podczas meczów trwających po 6 minut padło 7 bramek, które zostały nagrodzone przez kibiców gromkimi brawami. Emocje były ogromne, tym bardziej, że chłopcy oceniani byli przez profesjonalnych sędziów.

Zespół KS Piłkarz G-D jest niezmiernie dumny ze wszystkich członków grupy Skrzat! :) Cieszymy się, że młodzi zawodnicy mogli wziąć udział w turnieju w tak szczytnym celu.

fot. Ewelina Szymańska