Turniej o Puchar Prezesa UKS OLIMP Golub-Dobrzyń

W środę, 25 listopada 2015 r.  KS "Piłkarz" Golub-Dobrzyń wziął udział w turnieju o Puchar Prezesa UKS OLIMP Golub-Dobrzyń, który zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 1 w G-D. Na sali spotkały się 4 drużyny: grupa ze Szkoły Podstawowej nr 1, Orlicy KS "Piłkarz" Kamila Nowatkowskiego oraz 2 drużyny Szkoły Podstawowej nr 2, składające się w głównej mierze z członków grupy Żak KS "Piłkarz" pod opieką trenera Artura Chojnackiego. Jak przebiegało spotkanie?

Turniej miał na celu propagowanie wśród dzieci ducha rywalizacji zgodnie z zasadami Fair Play. Toczył się w zaciętej, ale miłej atmosferze i obfitował w mnóstwo pięknych goli. Po rozegraniu wszystkich meczy okazało się, że drużyna ze Szkoły Podstawowa nr 1 oraz Orlicy KS "Piłkarz" mają tyle samo punktów oraz identyczny bilans bramkowy. Do wyłonienia zwycięzcy turnieju konieczne było rozegranie serii rzutów karnych. Trenerzy wytypowali po 3 strzelających. Skuteczniejsi okazali się zawodnicy SP1, a nasi Orlicy musieli zadowolić się 2. miejscem. Kolejne, 3. i 4. miejsce zajęły drużyny Żaków KS "Piłkarz", występujące pod barwami SP2. Najlepszym piłkarzem Orlików KS "Piłkarz" został Mateusz Rzepkowski, który w nagrodę otrzymał profesjonalne ochraniacze piłkarskie.

Dziękujemy wszystkim za udane spotkanie! Zapraszamy także do obejrzenia galerii zdjęć z turnieju.