Trenerzy KS Piłkarz na Lech Conference 2015

Czym charakteryzuje się dobry trener? To osoba, która posiada nie tylko wiedzę i umiejętności techniczne, ale jest również dobrym taktykiem, pedagogiem i menagerem. W ramach podnoszenia kwalifikacji trenerzy KS Piłkarz Golub-Dobrzyń wzięli udział w V Konferencji Trenerów Piłki Nożnej Lech Conference 2015, która odbyła się na hali Arena w Poznaniu 5 i 6 grudnia.

Trener Kamil Kuczkowski, Kamil Nowatkowski i Tomasz Niemira mieli okazję wysłuchać wykładów znamienitych prelegentów z całego świata, którzy dzielili się swoją wiedzą z zakresu szkolenia młodych zawodników. Wśród występujących byli przedstawiciele takich klubów jak FC Liverpool, FC Chelsea, FC Juventus. Nasi trenerzy mogli także posłuchać, co na temat szkolenia młodych piłkarzy mówił Tomasz Wałdoch, na co dzień pracujący w klubie FC Schalke 04. Na konferencji poruszano także tematy z zakresu medycyny i dietetyki sportowej – te wątki poprowadzili lekarze i specjaliści z kliniki Rehasport.