Młodzicy wygrywają z LKS Węgrowianką Węgrowo!

Wyjazdowe spotkanie, rozegrane w niedzielę 17 kwietnia 2016 roku w Węgrowie, zakończyło się korzystnie dla grupy Młodzików KS "Piłkarz" Golub-Dobrzyń. Zawodnicy trenowani przez Kamila Kuczkowskiego wygrali z drużyną LKS Węgrowianka Węgrowo 1:0. Bramkę dla zespołu KS "Piłkarz" G-D strzelił w 19. minucie obrońca Kacper Czajkowski. Silnym strzałem z odległości 30. metrów pokonał bramkarza gospodarzy.

"Mecz od samego początku był kontrolowany przez naszą drużynę. Chłopcy grali bardzo odważnie, pewnie i zespołowo. Cała drużyna zasługuje na pochwałę ze względu na ambitną postawę na boisku. Wyróżnienie należy się Kacprowi Czajkowskiemu za piękną bramkę, która przechyliła szalę wygranej na naszą stronę" - tak o niedzielnym spotkaniu mówi trener Kamil Kuczkowski.

Gratulujemy zawodnikom wygranej i jak zwykle trzymamy kciuki, aby przyszłe spotkania owocowały w cenne strzały!

Skład: Zgardowski Antoni, Kowalczyk Szymon, Czajkowski Kacper, Rutkowski Kornel, Czajkowski Kamil, Kantorski Mikołaj, Marcel Stanicki, Rzepecki Filip, Krebel Jakub, Wiśniewski Jacek, Wiśniewski Jakub, Zgardowski Szymon, Behlke Szymon, Natkowski Oliwier, Wachciński Sylwester