Kto wygrał mecz? - skróty sobotnich spotkań Orlika i Młodzika

Sobotnie przedpołudnie bogate było w piłkarskie wyzwania. Już kolejny raz zawodnicy KS Piłkarz Golub-Dobrzyń wykazali się rewelacyjną formą. 19 września Orlicy Tomasza Niemiry wygrali z klubem Naprzód Jabłonowo Pomorskie 4:0, a Młodzicy ze Zrywem Książki zremisowali 1:1.

KS Piłkarz Golub – Dobrzyń – Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Dla drużyny Tomasza Niemiry, mecz z zespołem Naprzód Jabłonowo Pomorskie był spotkaniem 3 kolejki okręgowej ligi orlika. Zespół KS Piłkarz całkowicie zdominował I połowę meczu rozegranego 19.09.2015 r. na boisku w Golubiu – Dobrzyniu. Już w pierwszych minutach spotkania, po rzucie rożnym, Jędrek Sadowski umieścił piłkę w bramce klubu przeciwnika. 5 minut później ładnym strzałem zza pola karnego popisał się Michał Zgardowski. Tuż przed końcem I połowy, bramkę strzelił Kacper Klonowski, ustalając tym samym wynik 3:0. W drugiej połowie obie drużyny pokazały wyrównaną grę. Dobrymi interwencjami popisywał się bramkarz drużyny KS Piłkarz - nie pozwolił przeciwnikowi zdobyć żadnego gola, mimo dwóch dogodnych dla niego sytuacji. Ostatnią bramkę meczu zdobył Maciej Celmer i ustalił wynik spotkania 4:0 dla KS „Piłkarz” Golub- Dobrzyń.

Zryw Książki - KS Piłkarz Golub – Dobrzyń
Wyrównaną walkę prowadzili również w sobotę Młodzicy trenera Kamila Kuczkowskiego. Mecz rozegrany na wyjazdowym spotkaniu w Książkach był 5 spotkaniem ligi okręgowej młodzika. Jak przebiegało spotkanie? W I połowie żadna z drużyn nie zdobyła żadnej bramki. Zmieniło się to po przerwie meczu. Mimo, że początkowo to chłopcy z klubu Zryw Książki wyszli na prowadzenie, Młodzicy z „Piłkarza” nie pozostali w tyle. Bramkę z rzutu wolnego strzelił dla KS Piłkarz Szymon Zgardowski. Wśród Młodzików „Piłkarza” na wyróżnienie zasługuje szczególnie Kacper Czajkowski i Jakub Wiśniewski. Mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Dziękujemy młodym piłkarzom wszystkich drużyn za emocjonującą sobotę. Cieszymy się z każdej zdobytej na rzecz KS Piłkarz bramki! Zapraszamy do przejrzenia zdjęć ze spotkania klubu Piłkarz z drużyną z Jabłonowa Pomorskiego.