Kolejny turniej Orlików 2012!

W miniony weekend Drużyna Orlików 2012 Udała się do Brodnicy na kolejny turniej w ramach rozgrywek Od Pasji Do Futbolu. Rywalami naszej drużyny były zespoły Gola Brodnica oraz Węgrowianki Węgrowo. Podopieczni trenerów Czajkowskiego i Lubieńskiego mieli okazję po raz 4 z rzędu zagrać z tymi zespołami dzięki czemu trenerzy mogli obserwować jak przepracowany mezocykl przekładał się z tygodnia na tydzień na grę zawodników podczas gry z tymi samym przeciwnikiem. Zawodnicy zrobili duży progres, czego dowodem jest co raz lepsza realizacja założeń trenowanych przez cały tydzień podczas gry z przeciwnikiem. W Ostatnim turnieju na szczególne wyróżnienie zasługuje postawa Zuzi Zakrzewskiej, niezwykle zaangażowanej zawodniczki, która była prawdziwą liderką drużyny.