Co u młodzików 2007?

Na przełomie roku 2018/2019 drużyna Młodzików z rocznika 2007 wzięła udział w 2 turniejach halowych. Oba turnieje odbyły się w Brodnicy. Pierwszy, 16 grudnia organizowany był przez Gol Brodnica, a drugi, 5 stycznia, przez Spartę Brodnica.

W grudniu drużyna trenera Nowatkowskiego spisała się bardzo dobrze i zajęła 2. miejsce, ulegając jedynie mistrzom województwa, czyli pierwszej drużynie Gol Brodnica. Dodatkowo naszych zawodników spotkały wyróżnienia indywidualne. Maciej Quaium został najlepszym zawodnikiem KS Piłkarz, a Jakub Beyger najlepszym zawodnikiem całego turnieju! Po przerwie świąteczno-noworocznej zawodnicy odbyli tylko dwa treningi i udali się na turniej do "Sparty" dla roczników 2006/2007. Tym razem nasza drużyna miała mniej szczęścia, a po zawodnikach widać było dłuższą przerwę w treningach. "Piłkarz" zajął 5. miejsce wśród 9 drużyn, jednak tylko naszym zawodnikom udało się wygrać z późniejszym triumfatorem turnieju - Wkrą Działdowo.