Zapracowana drużyna Skrzatów 2014!

Drużyna Skrzatów 2014 nie zwalnia tempa. Intensywne nie trenuje gra nawet 2 razy w weekend. W dniu 12 grudnia nasi zawodnicy zagrali w turnieju charytatywnym w Bydgoszczy. Do zawodów zgłosiło się trzynaście zespołów.  Podopieczni trenerów Kuczkowskiego i Studzińskiego na trzech boiskach zagrali w formule każdy z każdym. Nasi piłkarze zagrali na bardzo dobrym poziomie, z wykorzystaniem umiejętności technicznych, których uczą się na treningach.

Dnia 19 grudnia odbyła się II Kolejka Jeep Ligi Halowej. Skrzaty 2014 spotkały się na parkiecie z zawodnikami Juventusu Toruń i Zdroju Ciechocinek. Nasi zawodnicy strzelili sporo bramek, co mogło podobać się kibicom.

W niedzielę 20 grudnia w Brodnicy odbył się GOL CUP, gdzie kolejny raz młodzi piłkarze wiele spotkań. W turnieju wystąpiły cztery drużyny i zagrały w formule każdy z każdym - mecz i rewanż. Dziękujemy rodzicom za doping w trakcie meczów i turniejów oraz za pomoc w organizacji wyjazdów!

W poniedziałek 21 grudnia drużyna skrzatów wraz z rodzicami odbyła ostatni w tym roku, świąteczny trening, na którym zawodnicy mogli się zmierzyć z drużyną swoich mam oraz drużyną ojców. Na koniec świetnej zabawy wszyscy zawodnicy dostali upominki i słodkości. Teraz czas na zasłużony odpoczynek świąteczny.