Wznowiliśmy treningi!

W poniedziałek 11 stycznia wszystkie nasze drużyny wznowiły treningi po przerwie świąteczno-noworocznej.

Drużyny Młodzików 2008 oraz Orlików 2011 zdążyły już rozegrać pierwsze mecze kontrolne. Obie drużyny ze  względu na panujące warunki atmosferyczne zagrały na "własnym" boisku w hali Widowiskowo Sportowej OSiR.

Młodzicy 2008 podejmowali KS Futbol Dębowa Łąka. Dziękujemy przeciwnikom za wspólną grę i liczymy na dalszą współpracę.

Orlicy 2011 podejmowali rówieśników z Unii Wąbrzeźno. Podopieczni trenera Bączkowskiego mimo długiej przerwy zaprezentowali się bardzo dobrze  ataku jak i w obronie. Trener za zaangażowanie szczególnie wyróżnił Jana Kusińskiego. Dziękujemy kolegom z Wąbrzeźna na przybycie i wspólną grę.