Wyjazdowy mecz Młodzików - jaki wynik?

Wczoraj pisaliśmy o spotkaniu Orlików KS Piłkarz Golub-Dobrzyń z chłopakami ze Sparty Brodnica. Dzisiaj parę słów o sobotnim meczu Młodzików. :) Zawodnicy “Piłkarza”, trenowani przez Kamila Kuczkowskiego, zagrali mecz wyjazdowy w Grudziądzu w ramach 8 kolejki Ligii Okręgowej Młodzików Toruń. Spotkanie z zawodnikami Olimpii III Grudziądz zakończyło się remisem 1:1.

Młodzicy KS Piłkarz Golub-Dobrzyń, podobnie jak zawodnicy z Olimpii Grudziądz, strzelili jednego gola. Piłkę w bramce przeciwnika udało się umieścić Filipowi Rzepeckiemu. Gospodarze meczu strzelili natomiast gola w 55 minucie meczu, ustalając tym samym wynik 1:1. Mimo przewagi zawodników KS Piłkarz, nie udało się zdobyć kolejnych bramek. Dziękujemy za dumną reprezentację i trzymamy kciuki, aby przyszłe spotkania były dla Młodzików jak najbardziej korzystne! :)

Skład KS Piłkarz G-D: Oliwier Natkowski, Seweryn Foksiński, Jakub Wiśniewski, Kacper Czajkowski, Kamil Czajkowski, Jakub Sipak, Marcel Stanicki,, Jakub Krebel, Filip Rzepecki, Mikołaj Kantorski,Sylwester Wachciński, Antoni Zgardowski, Kacper Wieczyński, Damian Pekowski, Szymon Zgardowski