Kolejna wygrana Orlików!

Jak wiecie, w ostatnią sobotę, drużyna Orlika gościła na boisku w Golubiu-Dobrzyniu drużynę z Brodnicy. Mecz rozegrany 3.10.2015 r. był spotkaniem 5 kolejki Ligi Okręgowej Orlików. Jaki był przebieg meczu ze Spartą Brodnica?

Drużyna KS Piłkarza zdominowała boisko po raz kolejny! Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3:0 dla naszych chłopców, w drugiej zaś młodzi zawodnicy z grupy Orlika dołożyli jeszcze 6 goli. Gościom udało się strzelić jedyną bramkę tuż po rzucie karnym. Mecz zakończył się więc wynikiem 9:1 na korzyść zawodników KS Piłkarz. Cała drużyna młodych Orlików, trenowana przez Tomasza Niemirę, zasługuje na wielkie wyróżnienie. Zespół prezentuje coraz lepszą formę, co widać podczas ligowych spotkań. Czekamy na więcej sukcesów! :)