Wygrana Orlików w Zbicznie! Fotorelacja i sprawozdanie

W niedzielę, 16 października 2016 rokuGrupa Orlików Kamila Nowatkowskiego rozegrała kolejny Turniej Ligowy. Tym razem przeciwnikami były drużyny Z Radomina, Zbiczna i Bobrowa. Pomimo złej pogody, młodzi gracze KS Piłkarz przełamali złą passę, pokazując bardzo dobrą grę i ogromne zaangażowanie. Wygrali wszystkie mecze: z Bobrowem 5 do 0, z Radominem 4 do 0 i ze Zbicznem 1 do 0. Strzelając 10 goli i nie tracąc żadnego nasza drużyna zajęła 1. miejsce w całym turnieju!

Całej drużynie należą się gratulacje za zaprezentowaną formę i 3 zwycięstwa. Do wyróżniających się zawodników należeli Szymon Świderski i Maciej Quaium, którzy strzelili po 4 gole oraz Bartek Wilamowski, który przy okazji swoich 10 urodzin strzelił 2 bramki, a po turnieju usłyszał głośne "100 lat", zaśpiewane przez całą drużynę.