21.10.2016r.- Sparing ISKRA DULSK - KS PIŁKARZ grupa Orlik trenera Tomasza Niemiry

Na hali SP2 - 21.10.2016r. o godzinie 16.30 drużyna KS PIŁKARZ - Grupa Orlik trenera Tomasza Niemiry zagrała sparing z drużyną ISKRA z Dulska - trener Jacek Laskowski.

Podzielono zawodników na 4 drużyny . Rozegrano dwa mecze. Pierwszy mecz wygrany. Drugi pomimo walecznej i bardzo dobrej gry, mecz zakończył się przegraną naszych piłkarzy. Wszyscy świetnie się bawili, a zarazem przygotowywali do treningów w okresie zimowym na hali. Na koniec zawodnicy otrzymali słodkości od rodziców Iskry Dulsk – dziękujemy. Jak również podziękowania za wspaniałą i koleżeńską grę na boisku od trenerów - trenera Jacka Laskowskiego i trenera Tomasza Niemiry.

Oczywiście nie zabrakło rodziców i wiernych kibiców – DZIĘKUJEMY.

Do zobaczenia .