Wspólne granie Orlików 2011 i 2012 w Dębowej Łące!

W miniony weekend Orlicy 2011 oraz Orlicy 2012  wspólnie rozegrali  mecze kontrolne. Dla chłopców z rocznika 2011 były to pierwsze mecze  po przerwie wakacyjnej. W sobotę 21.08 podopieczni trenera Bączkowskiego (rocznik 2011) oraz trenerów Czajkowskiego i Lubieńskiego (rocznik 2012) skorzystali z zaproszenia Futgol Dębowa Łąka żeby rozegrać mecze z drużyną gospodarzy.  Mecze rozegrane były systemem każdy z każdym  w formie  dwumeczu czyli każda drużyna mogła rozegrać mecz i rewanż.  W drużynie Orlików 2011 szczególnie wyróżnił się bramkarz Marcel Karwaszewski, który stracił tylko jednego gola. W drużynie Orlików 2012 wyróżnili postawę Filipa Greli.  Dziękujemy kolegom z  Futgol Dębowa Łąka za wspólną grę.