2 miejsce Młodzików 2009 na turnieju Pegaz Cup w Drobinie!

2 miejsce Młodzików 2009 na turnieju Pegaz Cup  w Drobinie!

20 sierpnia Młodzicy z rocznika 2009 wzięli udział w Wojewódzkim turnieju PEGAZ CUP, który odbywał się w Drobinie.

W turnieju wzięło udział 7 drużyn, które zostały one podzielone na dwie grupy:

Grupa A: Pegaz Drobin, UKS Skrwilno, MB10 Lipno

Grupa B: Piłkarz Golub-Dobrzyń, Królewscy Płock, Błękitni Gąbin, AP Ciechanów

Nasza drużyna bardzo dobrze weszła w turniej wygrywając swój pierwszy mecz z AP Ciechanów 2:0. W drugim meczu chłopcy musieli zmierzyć się z Błękitnymi Gąbin. Wygrana była w zasięgu ręki, jednak w ostatniej akcji meczu drużyna przeciwna zdołała wyrównać i mecz zakończył się wynikiem 2:2. Ostatni mecz w grupie drużyna Piłkarza wygrała z Królewskimi Płock 2:0 i z pierwszego miejsca awansowała do fazy pucharowej.

W półfinale podopieczni trenerów Niemiry i Dębskiego zagrali koncertowo i pewnie zwyciężyli 6:0 z drużyną MB10  Lipno, awansując do finału , gdzie przyszło rywalizować z gospodarzem turnieju Pegazem Drobin. Niestety po nieudanym początku i stracie trzech bramek nie udało się dogonić rywala, mimo ambitnej walki do ostatniej minuty spotkania.  Mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla  Pegaza Drobin.  Nasi młodzi piłkarze pokazali jednak, że są w dobrej formie przed startem rozgrywek ligowych. Najlepszym bramkarzem turnieju został nasz zawodnik Filip Quaium, a najlepszym zawodnikiem KS Piłkarz wybrano Mikołaja Jareckiego. Gratulujemy zawodnikom i trenerom!!!

Bramki dla naszej drużyny zdobyli

Mikołaj Jarecki 7

Mateusz Witkowski 2