Turniej o “Złoty puchar Ułana 2015” W Grudziądzu

W niedzielę 8 listopada nasi młodzi zawodnicy z KS Piłkarz Golub-Dobrzyń wzięli udział w turnieju o “Złoty puchar Ułana 2015”. Imprezę zorganizował klub Ułani Grudziądz, a udział wzięło 6 drużyn. Kto reprezentował nasz klub?

Jedną drużyną z klubu KS “Piłkarz” G-D, była ligowa grupa Orlików trenowana przez Tomasza Niemirę. Kolejną stworzyli chłopcy z drużyn Kamila Nowatkowskiego, dla których udział w turnieju był nagrodą za regularne treningi i wzorową postawę. Młodzi zawodnicy zmagali się w trakcie turnieju z dwiema drużynami z Olimpii Grudziądz, grupą z klubu Ułani Grudziądz i Wdy Świecie. Jak przebiegały poszczególne mecze?

Poziom gry wszystkich 6. drużyn był bardzo wyrównany - świadczy o tym fakt, że większość meczów zakończyła się góra dwu bramkową wygraną. Najwięcej emocji dostarczył mecz pomiędzy dwiema drużynami KS Piłkarz - po zaciętej walce i sytuacjach strzeleckich z obu stron padł remis 1:1.

Jakie były ostateczne wyniki spotkania o “Złoty puchar Ułana 2015”?
1. miejsce - drużyna Olimpii II
2. miejsce - drużyna Olimpii I
3. miejsce - drużyna z Wdy Świecie
4. miejsce - drużyna z KS Piłkarz I Tomasza Niemiry
5. miejsce - gospodarze - drużyna Ułani Grudziądz
6. miejsce - KS Piłkarz II Kamila Nowatkowskiego

Niektórzy zawodnicy z KS “Piłkarza” G-D otrzymali wyróżnienia indywidualne. Jakie?
  • Królem strzelców, który został wyłonionych po rzutach karnych, został Mateusz Pipczyński - strzelił 2 karne na 2 wykonywane i okazał się najskuteczniejszy.
  • Najlepszym zawodnikiem KS Piłkarz I został Jakub Zieliński.
  • Najlepszym zawodnikiem KS Piłkarz II został Kacper Lazarowski.

Każda drużyna otrzymała puchar za udział w turnieju, a wszyscy zawodnicy pamiątkowe medale, więc każdy z chłopców wrócił do domu w świetnym nastroju.