Orlicy na 2. miejscu w tabeli - relacja z meczu 7.11.2015 r.

Tym, którzy nie mieli okazji być na meczu naszych Orlików o 1. miejsce w tabeli Ligi Okręgowej, przedstawiamy relację z meczu. Emocjonujące spotkanie zakończyło się wynikiem 3:2 dla Gości z klubu GOL Brodnica, jednak cały zespół KS Piłkarz Golub-Dobrzyń jest dumny z poziomu, jaki reprezentowali Orlicy przez wszystkie mecze rundy jesiennej. Zobaczmy, jak przebiegało spotkanie, rozegrane 7 października na boisku w Golubiu-Dobrzyniu?

Zawodnicy przystąpili do spotkania bardzo zmotywowani. Pierwsze minuty meczu to równa walka obu ekip, jednak to GOL pierwszy strzelił bramkę. Nasi zawodnicy nie dali za wygraną i po ładnej akcji, do remisu doprowadził Nikodem Pepliński. Bardzo dobra gra Jakuba Zielińskiego na bramce sprawiła, że nie straciliśmy już bramki do końca pierwszej połowy.

Na początku drugiej połowy, po strzale z rzutu wolnego, Goście znów objęli prowadzenie. Przez długi okres spotkania utrzymywał się wynik 2:1 dla Brodnicy. Sytuację zmienił piękny strzał Kacpra Klonowskiego - 2 minuty przed końcem spotkania ustaliliśmy remis 2:2. Goście nie pozostali dłużni i już minutę później strzelili 3. bramkę. Mecz zakończył się tym samym wynikiem 2:3 dla drużyny GOL Brodnica.

Śmiało można powiedzieć, że był to ostatni, ale najpiękniejszy mecz rundy jesiennej. Piłkarze obu drużyn dali z siebie wszystko. Dopisali również kibice, którzy licznie przybyli na boisko OSiR tego dnia. Mimo przegranego meczu, cieszy bardzo dobra gra naszej drużyny. Trener Tomasz Niemira zaznacza, że jest zadowolony również z tego, że drużyna nie straciła ducha walki po straconych bramkach i zmobilizowana była do samego końca. Po meczu, piłkarze z Golubia-Dobrzynia, udali się na pyszną pizzę, aby uczcić zakończenie rundy jesiennej.