Spotkanie Młodzików z drużyną Błękitni Podwiesk

Miniona niedziela dla Młodzików trenowanych przez Kamila Kuczkowskiego była prawdziwą piłkarską lekcją. Drużyna Klubu Sportowego “Piłkarz” Golub - Dobrzyń podejmowała na boisku w Golubiu-Dobrzyniu grupę Błękitni Podwiesk, przegrywając 3:0.

Pomimo błędów w obronie i braku celnych strzałów, spotkanie było ciekawym popisem umiejętności naszych zawodników. Chłopcy doprowadzili do kilku sytuacji podbramkowych, jednak nie zostały one należycie wykorzystane. Piłkarze z drużyny Błękitni Podwiesk potrafili natomiast wykorzystać potknięcia przeciwników i okazali się lepsi fizycznie.

Sytuacja meczu wyklarowała się w 20. minucie pierwszej połowy - wtedy to piłka spotkała się z siatką po raz pierwszy. W drugiej połowie straciliśmy bramkę z rzutu rożnego, trzecia zaś padła tuż pod koniec meczu.

Miejmy nadzieję, że wnioski wyciągnięte z ostatniego wydarzenia uda się szybko wprowadzić w życie. Następnym razem na pewno będzie lepiej! :)

Skład drużyny KS “Piłkarz” G-D: Zgardowski Antoni, Foksiński Seweryn, Kowalczyk Szymon, Czajkowski Kacper, Rutkowski Kornel, Czajkowski Kamil, Kantorski Mikołaj, Marcel Stanicki, Rzepecki Filip, Krebel Jakub, Wieczyński Kacper, Wiśniewski Jacek, Wiśniewski Jakub, Tekliński Jakub. ( ORLIK), Pipczyński Mateusz (Orlik), Klonowski Kacper (ORLIK), Zieliński Jakub ( Orlik)