Sobotnie zwycięstwo grupy Orlików Tomasza Niemiry!

W sobotę 9 kwietnia 2016 r. grupa Orlików Tomasza Niemiry po awansie do grupy mistrzowskiej rozegrała na boisku w Golubiu-Dobrzyniu mecz z drużyną Stal Grudziądz. Jak poradzili sobie zawodnicy Klubu Sportowego „Piłkarz” Golub-Dobrzyń?

Pierwsze minuty spotkania to wyraźna dominacja „Piłkarza”. Już po 10 minutach uzyskaliśmy przewagę aż 4 goli bez straty żadnej bramki! Po prostych błędach w obronie rywalowi udało się trafić kilkakrotnie do siatki, jednak nadal po pierwszej połowie stosunek bramek wynosił 4:3 dla drużyny Orlików KS „Piłkarz” G-D.

W drugiej połowie meczu drużyna „Piłkarza” utrzymywała przewagę bramkową, jednak przeszkodą w zdobyciu kolejnych była znakomita postawa bramkarza drużyny przeciwnej.

Mecz należał do interesujących między innymi ze względu na niepewną do ostatniej minuty sytuację na boisku. Ostatecznie, drużyna KS „Piłkarz” G-D okazała się lepsza i wygrała spotkanie wynikiem 7:6, co było doskonałym ukoronowaniem sobotniego popołudnia. Dla przypomnienia: pierwszy mecz wyjazdowy nasza drużyna przegrała z Olimpią Grudziądz 8:4, dlatego chłopcom należą się szczególne brawa za szybką poprawę! :)