Podsumowanie sezonu 2014/2015 :)

Letnia przerwa zobowiązuje do podsumowań. ;) Grupa Młodzików dzięki wytężonej pracy i treningach uzyskała 4 miejsce w lidze Toruń: D1 Młodzik Grupa II. Orlicy zajęli natomiast 1 miejsce w II rundzie! Sezon 2014/2015 niesie więc za sobą powody do dumy. Przyjrzyjmy się statystykom.

W minionym sezonie Grupa Młodzików KS Piłkarz Golub-Dobrzyń, trenowana przez Kamila Kuczkowskiego, grała w 24 meczach. Warto dodać, że nasi zawodnicy mogli cieszyć się zwycięstwem aż 9 meczy wyjazdowych, co jest sporym osiągnięciem, biorąc pod uwagę, że nieznane boisko zawsze jest nowym wyzwaniem dla zawodników. Zespół młodzików może pochwalić się wieloma spektakularnymi zwycięstwami. Podczas jednego ze spotkań nasza Grupa Młodzików zdobyła aż 13 bramek, a straciła tylko 2! Udało nam się wygrać 17 meczy, strzelając celnie do bramki aż 78 razy. Z boiska po zremisowanym meczu Młodzicy schodzili tylko 3-krotnie. W tym sezonie nasi zawodnicy byli zmuszeni uznać wyższość przeciwnika jedynie 4 razy. Grupa Młodzików straciła w tych meczach 11 bramek.

Grupa Orlików, którą opiekuje się trener Tomasz Niemira w II rundzie ligi Toruń: E1 Orlik "Grupa 21 - 26" zajęła 1 miejsce. Zespół wygrał 9 meczy na 10 rozegranych. :) Zwycięstwo przyniosły drużynie 75 celnych strzałów. We wszystkich spotkaniach w tej rundzie nasi młodzi piłkarze strzelili aż 80 bramek. Mecz z Pomorzaninem II Toruń Orlicy przegrali o włos - od remisu dzieliła ich tylko 1 bramka! Zespół może się również pochwalić największą ilością goli podczas jednego meczu - strzelili ich aż 17, wygrywając z przeciwnikiem 17:2.

Sezon upłynął również pod znakiem wielu turniejów, w których KS Piłkarz Golub-Dobrzyń wziął udział. Zmagaliśmy się z wieloma drużynami podczas Międzynarodowego turnieju Kujawy CUP, czy w lokalnych zawodach organizowanych przez Łysomice.

Po zakończonym sezonie chcielibyśmy serdecznie podziękować przede wszystkim naszym młodym zawodnikom za pasję i zaangażowanie w grę. Wyrazy uznania należą się również naszym partnerom finansowym, ale też całemu zespołowi trenerów, którzy włożyli dużo wysiłku aby wyszkolić tak wspaniałą kadrę. Jesteśmy również wdzięczni rodzicom, którzy kibicują swoim młodszym i starszym pociechom na tej drodze piłkarskiej kariery. Oby tak dalej! : )

Widzimy się w przyszłym sezonie pełni chęci do gry i kibicowania!

Szczegółowe informacje na temat wyników poszczególnych meczy: