Piłkarz Cup 2020 wystartował!

Za nami pierwszy turniej z całego cyklu Piłkarz Cup 2020. W minioną niedzielę do rywalizacji stanęli zawodnicy urodzeni w 2011 r. W turnieju wzięły udział drużyny Lecha Rypin, Mustanga Ostaszewo, Wiślanina Bobrowniki, Gola Brodnica, Pojezierza Brzuze, Dziecięcej szkółki Piłkarskiej MB10 Lipno oraz 2 drużyny gospodarzy, czyli KS Piłkarz Golub-Dobrzyń. Swoje umiejętności na boisku zaprezentowało 71 zawodników, którzy zapewnili wielkie emocje, rozgrywając łącznie 18 meczy i strzelając w nich aż 37 bramek. Ostatecznie najlepsza okazała się drużyna Mustanga Ostaszewo. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale oraz nagrody rzeczowe. Nagrodami i statuetkami nagrodzeni zostali również najlepszy bramkarz, najlepszy strzelec oraz najlepszy zawodnik turnieju. Cały cykl Piłkarz Cup 2020 odbywa się pod patronatem PZPN "Piłka dla wszystkich", patronatem Burmistrza Miasta Golub-Dobrzyń oraz Wójta Gminy Golub-Dobrzyń, za co bardzo dziękujemy. Dziękujemy również restauracji Karczma GD i Panu Damianowi Michalskiemu za przygotowanie gorącego posiłku dla wszystkich zawodników i trenerów. Podziękowania należą się również rodzicom naszych zawodników za pomoc w organizacji oraz Panu Wojciechowi Adamczykowi za sprawowanie opieki medycznej podczas turnieju.
Zapraszamy już za tydzień na kolejne turnieje Piłkarz Cup 2020, w sobotę zagrają zawodnicy z rocznika 2009 a w niedzielę z rocznika 2010. Wielkie emocje i dobra zabawa gwarantowane!