Szansa na nowe boisko piłkarskie!

Urząd Miasta Golub-Dobrzyń stworzył ankietę dotyczącą budowy nowego boiska piłkarskiego przy ul. Miłej (za nową halą). Takie pełnowymiarowe sztuczne boisko to dla KS Piłkarz i zaprzyjaźnionego MKS Drwęca możliwość odciążenia głównego boiska, które jest w fatalnym stanie, oraz przede wszystkim możliwość rozwoju i podniesienia jakości treningów, jak i całego szkolenia w klubach. W obu klubach regularnie trenuje łącznie prawie 250 osób, dlatego to boisko jest bardzo potrzebne i nie możemy tej szansy przegapić, więc gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w ankiecie i oddanie głosu na TAK! Dodamy tylko, że jest to jedyna możliwa lokalizacja. W mieście nie ma więcej miejsc, w których można by wybudować takie boisko. Poza tym jest bardzo mało czasu na podjęcie decyzji i przygotowanie wszelkiej dokumentacji do wniosku o dofinansowanie inwestycji.
Dlatego nie zwlekajmy i głosujmy na stronie z linku poniżej!
Aby oddać głos, należy dokonać prostej rejestracji przy użyciu swojego maila.

✅ http://bit.ly/2r2xPs0  ✅​