Orlicy i Młodzicy z „Piłkarza” znów wygrywają!

Drużynie Orlika i Młodzika KS „Piłkarz” Golub-Dobrzyń gratulujemy wygranych spotkań! Grupa trenowana przez Tomasza Niemirę zwyciężyła 24 października z zawodnikami Rol.Ko II Konojady 9:2, a już za 2 tygodnie walczyć będzie z drużyną Gol Brodnica o 1 miejsce w tabeli! Grupa Młodzików natomiast, na czele z Kamilem Kuczkowskim, zmagała się z drużyną Elana IV Toruń i wygrała ostatni w tej rundzie mecz z wynikiem 2:0. Zobaczmy, jak przebiegały oba spotkania?

Sobotni mecz był dla Orlików spotkaniem wyjazdowym, dlatego jeszcze bardziej cieszy wynik, jaki udało się im osiągnąć. Zawodnicy strzelili łącznie 9 bramek, a przeciwnikowi udało się to tylko 2 razy. W meczu z Rol.Ko II Konojady, drużyna KS „Piłkarz” G-D od pierwszych minut przeważała na boisku. Pierwszą połowę zakończyliśmy wynikiem 7:1. Swoje pierwsze bramki w sezonie strzelili Patrycja Sitkowska oraz Radek Kopaczewski - serdecznie gratulujemy zawodnikom! W drugiej połowie drużyna „Piłkarza” umieściła piłkę w bramce jeszcze 2 razy, ustalając wynik 9:2. Serdecznie gratulujemy naszym młodym piłkarzom i trzymamy kciuki, aby mecz z drużyną Gol Brodnica o 1 miejsce w tabeli okazał się dla nich pomyślny!

Grupa Młodzików KS „Piłkarz” G-D podejmowała w sobotę drużynę z TKP Elany IV Toruń. Mecz rozegrany w ramach 11 kolejki Ligi Okręgowej Młodzików był spotkaniem kończącym rundę. Zakończył się wynikiem 2:0, co daje drużynie „Piłkarza” 4 miejsce w tabeli. Celne strzały, które padły w 11 i 13 minucie meczu, zawdzięczamy Filipowi Rzepeckiemu, jednak na wyróżnienie za postawę podczas meczu zasługują także Jakub WiśniewskiSzymon Behlke oraz Szymon Kowalczyk – chłopaki oby tak dalej! Piłkarze z Golubia-Dobrzynia mieli jeszcze kilka dogodnych sytuacji na boisku, nie udało się jednak ponownie umieścić piłki w bramce. Serdecznie gratujemy drużynie udanego spotkania i pozytywnego wyniku. Miniony mecz był ostatnim spotkaniem w tej rundzie, jednak treningi odbywają się według harmonogramu. Pamiętajcie, widzimy się na boisku we wtorek, środę i czwartek. :)