Nowy sezon 2015/2016 - z kim się żegnamy, kogo witamy?

Za każdym zakończonym sezonem idą zmiany w składzie. Żegnamy się z garstką młodych piłkarzy, poznajemy następnych. Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany… Jak wyglądać będzie nowy skład i z kim niestety nie spotkamy się już podczas treningów w KS Piłkarz?

Z ubiegłym sezonem z naszego klubu odeszła grupa Młodzików rocznik 2002. Cały zespół KS Piłkarz na czele z trenerem Kamilem Kuczkowskim dziękuje chłopakom za zaangażowanie w grę, treningi i emocje towarzyszące rozgrywkom! Serdeczne podziękowania dla całego rocznika 2002: Adrian Blomkowski, Michał Kamiński, Oskar Kaptajn, Szymon Lewandowski, Karol Luks, Jakub Modrakowski, Konrad Muchewicz, Marcel Olewiński, Szymon Pawłowski, Tomasz Szmelcer, Miłosz Broszko. Chłopaki, nie zapominajcie o nas! Ciekawe jak potoczą się Wasze piłkarskie kariery? :)

W tym sezonie na treningach KS Piłkarza nie spotkamy również naszego utalentowanego zawodnika, Wiktora Pokorowskiego. Do 30 czerwca 2016 r. grać on będzie w barwach klubu piłkarskiego Elana Toruń. To już kolejny transfer w ostatnim czasie! Przypominamy, że Gabor Grabowski jest obecnie zawodnikiem klubu Legia Warszawa. Wiktor ostatnimi czasy bardzo ciężko pracował na wakacyjnych obozach i zgrupowaniach, dlatego w pełni zasłużył na wyróżnienie. :) Zawodnik ten został również powołany przez Wydział Szkolenia Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej w Bydgoszczy na konsultację szkoleniową do reprezentacji rocznika 2003! (patrz link). Warto wspomnieć, że w ten sposób wyróżniony został Jakub Wiśniewski z grupy Młodzika (patrz link). Kuba 13 sierpnia nie miał okazji zjawić się na konsultacji w Toruniu, jednak w dniu jutrzejszym pojedzie do Bydgoszczy.

Czym jeszcze nas zaskoczą nasi piłkarze?

Nowe składy młodych zawodników dostępne są tutaj → KADRA

fot. Basti93 // pixaby.com