Marzec w wykonaniu Orlików 2011!
Nadszedł czas na małe podsumowanie miesiąca marca w wykonaniu  Orlików z rocznika 2011. Drużyna poza systematycznymi treningami rozegrała łącznie 4 mecze towarzyskie oraz zaliczyła integracyjny wyjazd na mecz Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa a Śląskiem Wrocław. Pierwszy mecz towarzyski odbył się 5 marca w Wąbrzeźnie z miejscową Unią. Drugi mecz towarzyski odbył się 12 marca w Golubiu-Dobrzyniu z drużyną Gola Chełmża. Młodzi piłkarze zyskali cenne doświadczenie podczas meczu  ze względu na system gry 9x9 na boisku głównym, co na pewno wpłynie na lepsze ogranie drużyny przed startem w rozgrywkach kategorii Młodzik. Trzeci sparing odbył się 19 marca na Orliku z drużyną Gola Brodnica, a ostatni czwarty mecz towarzyski został rozegrany 26 marca z drużyną Futgol Dębowa Łąka. Każdy mecz był pełen emocji,  drużyna spełniała założenia Trenera Bączkowskiego w nowych ustawieniach na boisku. Dnia 7 marca podopieczni trenera Bączkowskiego wybrali się na mecz Ekstraklasy do Warszawy pomiędzy Legią Warszawa a Śląskiem Wrocław. Zawodnicy byli pod wrażeniem całego wydarzenia. Pozostał jedynie mały niedosyt ze względu na brak w kadrze meczowej Śląska Wrocław naszego wychowanka Łukasza Bejgra, który w tym okresie borykał się z małym urazem i nie mógł brać udziału w meczu. Dziękujemy za pomoc w realizacji wyjazdu Trenerowi Łukaszowi Dębskiemu i Ani Dąbrowskiej.