Ligowe mecze Młodzików 2010!

Drużyna Młodzików 2010 rozegrała wiosną już 2 mecze w ramach  2 Ligi Wojewódzkiej.

W niedzielę 13.03 drużyna trenerów Mamrota i Rackiego zmierzyła się w pierwszym ligowym pojedynku na własnym boisku z Juventusem Toruń. Mecz z trudnym rywalem zakończył się remisem 1:1. Bramkę zdobył w ostatniej akcji meczu strzałem głową Olaf Grabowski po pięknej asyście z rzutu rożnego Michała Witkowskiego.

Tydzień później, 20.03 w drugiej kolejce rozgrywek młodzi piłkarze podjęli na swoim boisku Młode Lwy Kowalewo. W meczu, w którym nasi zawodnicy mieli olbrzymią przewagę zabrakło skuteczności i spotkanie zakończyło się jedynie remisem 0:0. Należy jednak pochwalić obrońców Aleksandra Brzostowskiego, Oliwiera Krebla i Szymona Czajkowskiego za świetną postawę w defensywie i nie dopuszczenie przeciwników do oddania choćby jednego celnego uderzenia na naszą bramkę.