Co u naszych trenerów? Parę słów o zajęciach Kamila Kuczkowskiego

Wszyscy wiedzą, że klub piłkarski nie może istnieć bez drużyny, ale i trenerów, którzy się nią opiekują. Wykwalifikowana i ciągle zdobywająca doświadczenie kadra niejednokrotnie stoi za sukcesami całej grupy. Również trenerzy z KS Piłkarz zdobywają nowe umiejętności i stają się coraz lepszymi pedagogami i wychowawcami. Jeden z opiekunów naszych młodych piłkarzy pochwalić się może tytułem Licencjonowanego Trenera Polish Soccer Skills. Czym zajmował się w ostatnim czasie?

Jako Licencjonowany Trener Polish Soccer Skills, Kamil Kuczkowski wraz z innymi trenerami opiekuje się Reprezentacją Polish Soccer Skills U17-U19. Młodzi, szczególnie uzdolnieni piłkarze ostro trenowali na grudniowym zgrupowaniu we Władysławowie pod opieką Kamila Kuczkowskiego, Krzysztofa Ciasto i Grzegorza Zmudy, aby zaprezentować się jak najlepiej podczas letnich meczów testowych w Anglii. W galerii przedstawiamy kilka fotek z wyjazdu.

Kamil Kuczkowski jako absolwent specjalnego kursu szkoleniowego Polish Soccer Skills jest uprawniony do przeprowadzania treningów według oryginalnej metodologii PSS. Specyfika tego programu polega na ćwiczeniach w małych grupach i indywidualnym podejściu do każdego zawodnika.

Zgromadzona podczas kursu PSS wiedza, a także doświadczenie, jakie płynie z uczestnictwa w obozach z pewnością przydatne będzie podczas treningów z młodymi zawodnikami z klubu Piłkarz Golub-Dobrzyń. Jesteśmy niezmiernie dumni, że naszych piłkarzy kształci tak wykwalifikowana kadra. :)