Kolejny pracowity weekend dla piłkarzy!

Chłopaków z KS Piłkarz ponownie czeka pracowity weekend. Zarówno Orlicy Tomasza Niemiry i Młodzicy Kamila Kuczkowskiego rozegrają 19 września swoje mecze ligowe.

Zawodnicy z rocznika 2003-2004 rozgrywają jutro 5 kolejkę w ramach ligi okręgowej młodzików. Zmagać się będą z drużyną Młodzików z klubu Zryw Książki. Dla zawodników Z Piłkarza będzie to mecz wyjazdowy, odbędzie się w Książkach na stadionie przy ulicy Szkolnej 6. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10:00.

Nasi Orlicy natomiast, mecz z drużyną z Jabłonowa Pomorskiego rozegrają w Golubiu-Dobrzyniu. Jutro, na boisku przy ulicy Sportowej 8, o godzinie 10:00, rozpocznie się mecz KS Piłkarz Golub-Dobrzyń - Naprzód Jabłonowo Pomorskie. Sobotni mecz będzie dla Orlików 3 meczem w lidze okręgowej.

Tradycyjnie, zapraszamy wszystkich do kibicowania!