Występy KS Piłkarz w Warszawie!

W minioną niedzielę nasze 2 drużyny rozpoczęły zmagania w ramach Mistrzowskiej Ligi organizowanej przez Legia Soccer Schools na obiektach Warszawskiej Legii. Młodzicy 2009 w pierwszej kolejce zmierzyli się z drużyną Legia Ladies. Po wyrównanym meczu i bardzo dobrej grze nasz zespół musiał jednak uznać wyższość starszych rywalek przegrywając 4 do 3. Bramki dla KS Piłkarz strzelili Jarecki Mikołaj. Stanicki Mikołaj oraz Betkier Szymon. Drugim zespołem biorącym udział w lidze są Żacy 2013, którzy w swoim pierwszym meczu wysoko ulegli rówieśnikom z Legia Soccer Schools. Mimo to nasi młodzi zawodnicy walczyli bardzo dzielnie i ambitnie co pozwoliło strzelić 2 brami a ich strzelcami byli Leon Bartłomiejus i Filip Ślażyński. Dla obu naszych drużyn nie wyniki są w tym wszystkim najważniejsze a wspaniała przygoda i możliwość rywalizacji z bardzo dobrymi przeciwnikami na obiektach jednego z największych klubów w Polsce!

Następna kolejka już w najbliższą sobotę, pod czas której nasze drużyny rozegrają po 2 mecze.