Wygrana Młodzików w Kowalewie Pomorskim!

W ubiegły weekend Grupa Młodzik Kamila Kuczkowskiego rozegrała mecz derbowy w Kowalewie Pomorskim z lokalną drużyną. Radości nie było końca! Młodzicy KS "Piłkarz" Golub-Dobrzyń wygrali spotkanie wyjazdowe 5:4! Gratulacje! :)

Drużyna z Golubia-Dobrzynia przez wiekszą część meczu dominowała znacząco na boisku, stwarzając dogodne sytuacje i grając zespołowo. Mecz był miłym dla oka widowiskiem - nasza drużyna często nagradzana była brawami również przez kibiców Gospodarzy! Drużyna z Kowalewa Pomorskiego przejęła inicjatywę przy stanie 4:1, ale ostatecznie to Młodzicy KS "Piłkarz" G-D zwyciężyła spotkanie!

Bramki zdobyli: Czajkowski Kamil 2x, Pipczyński Mateusz 1x, Stanicki Marcel 1x, Tekliński Jakub 1x