Wakacyjne zwycięstwo Piłkarza w turnieju w Wabczu!

Miniona niedziela obfitowała w emocje! Grupa Orlika z KS Piłkarza Golub - Dobrzyń wzięła udział 9 sierpnia w wakacyjnym turnieju piłki nożnej w Wabczu. W zawodach mierzyły się ze sobą 3 drużyny. Mimo porażających temperatur chłopcy spisali się niesamowicie! Jak przebiegało spotkanie?

Turniej opierał się na systemie każdy z każdym 2 razy po 15 minut. Pierwszy mecz nasza drużyna rozegrała z drużyną z Płużnicy. W całym spotkaniu przeważała drużyna z Golubia – Dobrzynia, choć przez dłuższy czas utrzymywał się wynik 0:0. Działo się tak ze względy na świetne interwencje bramkarza przeciwnika. Jednak tuż przed końcem 1 połowy zdołaliśmy strzelić pierwszą bramkę ku wielkiej radości całej drużyny! Później było już tylko lepiej. W drugiej połowie dołożyliśmy 1 gola i wygraliśmy mecz 2:0!

W drugim meczu zmierzyliśmy się z gospodarzami turnieju - drużyną Wojownika Wabcz. W tym przypadku również pokazaliśmy na co nas stać! Całe spotkanie to dominacja KS Piłkarza, czego dowodem jest wynik 10:1!

Jakie były wyniki końcowe? W turnieju zwyciężyła drużyna KS Piłkarza Golub-Dobrzyń, za co serdecznie dziękujemy chłopcom! Spisaliście się na medal! Na 2 miejscu uplasował się Wojownik Wabcz, natomiast 3 miejsce uzyskała grupa z KS Płużnica. Na szczególną pochwałę za postawę w turnieju zasługuje Kacper Klonowski. Udało mu się strzelić aż 5 bramek dla drużyny KS Piłkarza!

Gratulujemy i jesteśmy zadowoleni z formy, jaką prezentują chłopaki nawet w trakcie wakacyjnej przerwy!