Uwaga! Grupa Młodzików!

Dla tych, którzy tęsknią już za boiskiem i kolegami z drużyny mamy dobrą wiadomość - już nie długo się widzimy! :)

Trener Kamil Kuczkowski serdecznie zaprasza grupę Młodzików rocznik 2003-2004 dnia 17 sierpnia o godzinie 11:30. Będziemy zaciekle ćwiczyć codziennie, przez 5 dni, aby jak najlepiej przygotować się do meczu sparingowego z Młodzikami Elany Toruń​, który odbędzie się 22 sierpnia. Został więc nie cały miesiąc! Mecz będzie idealną rozgrzewką przed rozpoczęciem nowego piłkarskiego sezonu, dlatego zapraszamy do intensywnych treningów wszystkich młodych zawodników z rocznika 2003-2004!

Na dzień dzisiejszy, zachęcamy do samodzielnych treningów i meczy w gronie kolegów z osiedla. Do zobaczenia już wkrótce! ;)

fot. jarmoluk // pixaby.com