Turniej Żaków - 08.04.2018 r.

Co słychać u Żaków? W ostatnią niedzielę wzięli udział w Ogólnopolskim Turnieju Piłkarskim Żaków, który odbył się w  Aleksandrowie Kujawskim. Oprócz naszej drużyny udział wzięły drużyny: Królewscy Płock, Mustang Ostaszewo, Viking Aleksandrów Kujawski.

Podopieczni Łukasza Kierzkowskiego zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, wygrywając z Mustangiem 8:0, z pierwszą drużyną Królewscy Płock 3:1, a także z Vikingiem Aleksandrów 4:1. Nasza drużyna uległa nieznacznie (0:2) z drugim zespołem Królewscy Płock i ostatecznie zajęła 2. miejsce w turnieju.

Najlepszym zawodnikiem Turnieju został Szymon Marunowski. Jest to bardzo dobry prognostyk przed rundą wiosenną w lidze Żaków, która rozpocznie się na początku maja. Cieszy ciągły rozwój drużyny oraz wszystkich chłopców trenujących w tej drużynie. :)