Turniej Piłki Nożnej z okazji Dnia Dziecka - sprawozdanie + pamiątkowy film :)

Dzień dziecka w KS "Piłkarz" Golub-Dobrzyń obchodzimy codziennie, jednak Międzynarodowy Dzień Dziecka, który przypada 1 czerwca, to już okazja do wielkiego świętowania. :) Właśnie z tego powodu 5 czerwca 2016 r. odbył się już drugi w historii klubu Turniej Piłki Nożnej, na który licznie stawili się zawodnicy KS "Piłkarz" G-D oraz wierni kibice. Turniej zakończyliśmy wspólnym grillem, który był zwieńczeniem emocjonujących zmagań sportowych. Na zakończenie, każdy uczestnik otrzymał również pamiątkowy medal oraz torbę sportową z nazwą i herbem klubu.

W Turnieju wzięło udział 120 dzieci, które zostały podzielone według wieku i poziomu zaawansowania. Powstały dzięki temu 3 grupy - dwie po 5 drużyn, a jedna składająca się z 8 drużyn. Każda grupa rozgrywała swoje mecze na osobnym terenie. Wykorzystaliśmy w tym celu boisko Orlik oraz płytę główną Stadionu Miejskiego w Golubiu-Dobrzyniu. Drużyny zagrały mecze systemem każdy z każdym, a rywalizacja była naprawdę bardzo mocna i wyrównana. :)

Dziękujemy organizatorom oraz wszystkim tym, którzy przybyli i zechcieli spędzić z nami to niedzielne przedpołudnie.

Zapraszamy do obejrzenia pamiątkowego filmu z wydarzenia autorstwa Darka Pietrzaka i Wojtka Napolskiego.

Do zobaczenia na następnym Turnieju! :)