Turniej Orlików w Kijewie - 20.05.2017 r.

W niedzielę 20 maja 2017 roku Orlicy (rocznik 2006) pod czujnym okiem trenera Tomasza Niemiry rozegrali turniej ligowy w Kijewie Królewskim. Piłkarze z Golubia-Dobrzynia rozegrali mecze z drużyną Pomowiec Kijewo oraz Cyklon Kończewice. Jaki był wynik spotkań?

Pierwszy mecz graliśmy z drużyną Gospodarzy. Przez całe spotkanie przeważała drużyna z Golubia- Dobrzynia i pewnie wygrała 3:1. Dwie bramki dla naszej drużyny zdobył Eliasz Łukaszewicz, autorem trzeciej był Jakub Kamiński.

Kolejne spotkanie Orlicy grali z drużyną z Kończewic. Drużyna Cyklonu jako pierwsza strzeliła bramkę i „Piłkarz” musiał gonić wynik. Nie trzeba było długo czekać, bo po 2 minutach drużyna z Golubia-Dobrzynia doprowadziła do remisu. Do końca pierwszej połowy obie drużyny zdobyły jeszcze po jednej bramce, zmieniając wynik na 2:2. W drugiej połowie przeważała drużyna „Piłkarza” i spotkanie zakończyło się wynikiem 5:3 dla naszej drużyny. Bramki z Cyklonem Kończewice zdobyli: Michał Bułkowski, Maciej Celmer, Eliasz Łukaszewicz, Kacper Jabłoński i jedna bramka samobójcza.