Turniej Orlików II w Golubiu-Dobrzyniu - sprawozdanie i forotelacja

Turniej Orlików II  w Golubiu-Dobrzyniu - sprawozdanie i forotelacja

Dnia 30.10.2016 r. Grupa Orlik I 2006 Tomasza Niemiry rozegrała turniej ligowy na własnym boisku w Golubiu-Dobrzyniu. Turniej był bardzo ważny dla naszej drużyny, gdyż aby myśleć o wygranej w grupy, drużyna Orlik musiała wygrać wszystkie mecze tego dnia.

Zespół wykonał zadanie i zrównał się punktami w tabeli z Cyklonem Kończewice. Następna kolejka odbędzie się w Toruniu i zapowiada się bardzo ciekawie. Zapraszamy do kibicowania! :)

Wyniki turnieju 30.09.2016 r.:

Piłkarz G-D - Elana IV Toruń 6:2

Piłkarz G-D - Cyklon Kończewice 2:1

Piłkarz- G-D - Wisła Toruń 4:0

Drużynę reprezentowali: Patrycja Sitkowska, Maciej Celmer, Wiktor Kuciński, Kacper Klonowski, Jakub Kamiński, Wiktor Zieliński, Kacper Lazarowski, Michał Łukiewski, Szymon Dąbrowski, , Kacper Jabłoński, Marcel Wiśniewski, Michał Bułkowski, Grzegorz Działdowski, Mateusz Rzepkowski, Joachim Drożdża, Tymoteusz Dudkiewicz, Eliasz Łukasiewicz, Paweł Siciński (asystent trenera ;) )